Dar Maryi

Cudowny Medalik dla Ciebie

Wesprzyj wysyłkę
najsłynniejszego medalika świata!

DO KOŃCA AKCJI POZOSTAŁO:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Cudowny Medalik jest noszony przez miliony osób na całym świecie. Wielu otrzymało łaski obiecane przez Matkę Bożą. To nie przypadek, że właśnie ten Medalik jest tak niezwykle ceniony. To przecież Dar od Maryi, również naszej Matki.

Jest jeszcze wiele osób, które chciałyby otrzymać ten piękny Dar Maryi. Niestety wysyłka pakietów, takich jaki został przesłany do Ciebie, wiąże się z olbrzymim wydatkiem finansowym.

Gdy Najświętsza Maryja Panna objawiła się siostrze Katarzynie Labouré i poleciła jej rozpowszechnianie tego Medalika pośród wszystkich ludzi, powiedziała: Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru. Wszyscy, którzy będą go nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli będą go nosili na szyi.

Dlatego tak bardzo zależy nam, aby jak najwięcej naszych rodaków mogło zawiesić Go na swojej szyi.

Gdyby choć co druga lub trzecia osoba, która otrzymała Cudowny Medalik, wsparła tę akcję symboliczną kwotą, moglibyśmy w zaledwie kilkanaście dni obdarować nim kolejne tysiące polskich katolików!

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza i wsparcia wysyłki Cudownego Medalika – Daru Maryi do kolejnych polskich domów!

Wesprzyj wysyłkę
Cudownego Medalika

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.