Dar Maryi

Cudowny Medalik dla Ciebie

Dziękujemy za potwierdzenie zamówienia.

Mam do Pana prośbę...

Szanowny Panie

Dziękuję bardzo za to, że pragnie Pan, aby Dar Maryi – Cudowny medalik znalazł się na Pana szyi.

W ciągu najbliższych kilku dni roboczych przesyłka drogą pocztową wyruszy pod podany przez Pana adres.

Cudowny Medalik jest noszony przez miliony osób na całym świecie. Wielu otrzymało łaski obiecane przez Matkę Bożą.  To nie przypadek, że właśnie ten medalik jest tak niezwykle ceniony. To przecież dar od Maryi, również naszej Matki.

Do przesyłki z medalikiem dołączam również mój list skierowany do Pana. Bardzo proszę o jego uważną lekturę.

W moim liście napisałem więcej, zarówno o tym, jak dziś ludzkość obraża Maryję, ale także o tym, że zmagamy się z potężnym kryzysem moralnym…

Matka Boża sprzyja naszej misji, obdarzając nas licznymi łaskami i zsyłając pomoc w potrzebie. Dlatego jestem przekonany, że dzięki pomocy ludzi dobrej woli – takich jak Pan – nasza akcja budzenia uśpionych sumień Polaków powiedzie się.

A więc raz jeszcze proszę Pana o przeczytanie listu, który niebawem znajdzie Pan w przesyłce. Ten list oraz Cudowny Medalik są Pana i moim narzędziem pomocnym w dotarciu z wizerunkiem Matki Bożej do kolejnych polskich rodzin.

Jeśli zatem jest jeszcze ktoś, kogo chce Pan obdarować tym pięknym Darem Maryi, proszę nie zwlekać i uczynić to już teraz!

To bardzo proste. Wystarczy, że wypełni Pan poniższy formularz:

Twój podpis:

a my prześlemy Pana znajomym e-mail z linkiem do znanej już Panu strony darmaryi.pl. Przykładową treść tej wiadomości może Pan zobaczyć poniżej.

Bardzo Pana proszę o skorzystanie z tej możliwości. Na pewno zna Pan osoby, które chętnie zawiesiłyby Cudowny Medalik na swojej szyi. To ważne, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w tej wyjątkowej kampanii.

Dziękuję za Pana zamówienie i wszelką pomoc w rozpowszechnianiu Daru Maryi. Proszę także o modlitwę w intencji szczęśliwego finału akcji i rozesłania wszystkich egzemplarzy medalika.

Polecam Pana oraz Pana bliskich opiece Matki Bożej w niezwykle ciężkim 2020 i całym 2021 roku.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes-2

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

Pana znajomi otrzymają e-maila następującej treści:

Szczęść Boże!

Nazywam się Sławomir Olejniczak i od ponad 20 lat wraz z moimi współpracownikami prowadzimy Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.

Pozwoliłem sobie napisać do Państwa tego e-maila, ponieważ wiem, że wspólnie możemy zrobić naprawdę wiele dobrego. Kontakt do Państwa otrzymałem od znanej Wam osoby – to Jan Kowalski zaproponował mi jednorazowe zwrócenie się do Państwa.

Chciałbym Państwu krótko przedstawić naszą akcję Dar Maryi – Cudowny Medalik dla Ciebie, w ramach której nasze Stowarzyszenie wydaje i rozpowszechnia wśród Polaków przepiękny medalik.

Ale to nie jest kolejny zwykły medalik.

To medalik, który zaprojektowała sama Maryja i jego wzór przekazała w trakcie objawienia świętej siostrze Katarzynie Laboure.

To najsłynniejszy medalik świata!

Ten Dar Maryi otrzymał już Państwa znajomy. Stało się tak dzięki złożeniu przez niego zamówienia na stronie darmaryi.pl. Bardzo chciałbym, aby Państwo także skorzystali z tego linka i również zamówili Cudowny Medalik.

Udział w naszej akcji jest niezwykle prosty i wymaga dosłownie 2-3 minut! Aby do nas dołączyć, wystarczy wejść na poniższą stronę i wypełnić formularz.

https://darmaryi.pl

Być może zastanawiają się Państwo teraz, dlaczego to takie ważne?

Maryja objawiła św. Katarzynie Labouré Cudowny Medalik z następującą obietnicą: „Wszystkie osoby, które będą go nosić, otrzymają wielkie łaski”.

Zawieszając go na naszych szyjach, pragniemy dowieść Maryi, że chcemy jej się zawierzać każdego dnia i otrzymywać od Niej potrzebne nam łaski.

Ze swej strony bardzo Państwa proszę o nieodkładanie tej decyzji na później. Skorzystanie ze strony darmaryi.pl jest bardzo proste, a medalik już za kilka dni może znaleźć się w Państwa domu.

Kończąc mój list, pragnę serdecznie Państwa pozdrowić. Mam nadzieję, że dzięki Państwa udziałowi w tej akcji pozostaniemy w stałym kontakcie.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes-1.png

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi